Menzilcioğlu Hukuk ve Danışmanlık, Türkiye’de faaliyet gösteren Türk ve yabancı bireylere, kurum ve kuruluşlara geniş yelpazede hukuki hizmet sunan bir hukuk bürosudur. Avukatlarımızdan her biri uzmanlıklarını bir araya getirerek müvekkillerimizin karşılaştığı her türlü hukuki, mali ve düzenleyici zorlukları üstlenmeyi ve onlara en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Menzilcioğlu Hukuk ve Danışmanlık olarak kurumsal yönetim, kurumsal veya finansal yeniden yapılandırma, kurumsal alacak takibi, ticaret hukuku, şirketler hukuku, sigorta hukuku, gayrimenkul hukuku, kamulaştırma hukuku, imar hukuku, inşaat hukuku, kamu ihaleleri ve kamu imtiyaz sözleşmeleri, çevresel ve düzenleyici izinler, stratejik ortaklıklar başta olmak üzere daha birçok konuda müvekkillerimize en iyi hizmeti sağlamaktayız.

Menzilcioğlu Hukuk ve Danışmanlık, kurucu ortak Avukat Serhat MENZİLCİOĞLU tarafından 2 Ocak 2010 tarihinde açılmıştır. Serhat MENZİLCİOĞLU, 11 Aralık 2002 tarihinde Ankara’da avukatlık hayatına başlamış olup, 2010 tarihine kadar, Ankara’nın önde gelen hukuk bürolarından birinde, özellikle gayrimenkul hukuku, kamulaştırma hukuku, imar hukuku, inşaat hukuku, idare hukuku ve ticaret hukuku alanlarında çalışarak uzmanlık kazanmış olup, 19 yıldır bu alanlar ile faaliyet alanlarımız bölümünde belirtilen ofisin uzmanlık alanlarıyla ilgili diğer ortak avukatlarla birlikte hizmet vermektedir.